line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

В обласній бібліотеці для дітей відбувся тренінг з децентралізації

oda 110717Захід пройшов 11 липня в рамках проекту «Пульс» «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Асоціацією міст України (АМУ).

 

 

 

  Проект «Пульс» презентує Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

  Одним з компонентів проекту є підвищення обізнаності громадян щодо реформи місцевого самоврядування через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ. Ідея проекту полягає у тому, що всі прес-клуби бібліотек отримуватимуть інформацію про розгортання реформ і встановлять тісні робочі відносини з представниками ОТГ, співробітниками офісу реформ, журналістами.

   На тренінг «Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації», що відбувся у Харківській обласній бібліотеці для дітей, запрошені фахівці публічних бібліотек, представники новостворених об’єднаних територіальних громад регіону, а також менеджер проекту «Пульс» «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» Любов Квасюк та керівник Слов’янського піар-офісу сучасних бібліотек (Донецька область) Валерія Здибель.

   Під час заходу учасники отримали інформацію про те, як ефективно взаємодіяти з місцевими засобами масової інформації та захопити їхню увагу на високому рівні, залучити нову аудиторію, збільшити охоплення за допомогою нових інструментів, інформувати про процес децентралізації та її успіхи з метою створення і підтримки інтересу громадськості.

   «Тренінгова програма розрахована на побудову командної роботи всіх членів піар-клубів та запрошених експертів, - зазначили організатори. - Будуть окреслені спільні сфери інтересів, налагоджено комунікацію, аби спільними зусиллями сприяти висвітленню у ЗМІ питань, що пов’язані з процесом децентралізації у Харківській області».

 

Довідка. Ще з 2014 року за підтримки програми Біла і Мелінди Гейтс «Бібліоміст» Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) розпочала успішну реалізацію проекту «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек». Відтепер піар-офіси проводять свою активну роботу та надають інформаційну підтримку бібліотекам, як основним партнерам та інформаційним майданчикам, що транслюють у суспільство новації та успішний розвиток.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь