line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Триста вісімдесят п’яте вишневе літо

IMG 9804Село Вишнева в нашому районі по праву вважається одним з наймальовничіших, і не лише стараннями матінки-природи, яка щедро наділила цей край родючими землями, квітучими садами, широкими ставками, а й завдяки невтомній праці місцевих жителів. Це саме вони з року в рік дбають про благоустрій, прибирання та озеленення території, впорядковують меморіал.

 

Цього року все було зроблено зі ще більшою відповідальністю, адже заздалегідь готувались до ювілейного 385-го дня народження рідного села.

 

IMG 9862Відкриваючи урочистості й звертаючись до земляків, сільський голова Ніна Чемерис зазначила, що ця добра традиція - відзначати День села - була започаткована у Вишневій п’ять років тому. Територіальну громаду на той час очолювала Валентина Більовцова, якій два десятиліття поспіль вишняни довіряли керувати представницьким органом влади на селі. А найвищою оцінкою роботи Валентини Тарасівни стали схвальні та щирі оплески і вручення їй українського короваю від усієї громади.

 

IMG 9875Почесні гості свята Степан Масельський, голова районної державної адміністрації, Олег Кійко, в. о. голови правління ПАТ "Балаклійське ХПП", долучились до теплих побажань і привітали присутніх з ювілейною подією. Керівник району С. Масельський виконав приємну й почесну місію нагородження відзнаками кращих представників територіальної громади.

 

Свято продовжилося концертною програмою, підготовленою місцевими талановитими артистами, народними гуляннями, конкурсами, розвагами, смакуванням шашлику та козацького кулішу.

 

IMG 9882IMG 9837IMG 9872