line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Особистий прийом громадян в с. Лозовенька

IMG 84841 липня голова районної державної адміністрації Степан Масельський провів виїзний особистий прийом громадян Лозовеньківської сільської ради. Найактуальнішим питанням, що турбує мешканців села Лозовенька, постало питання ремонту доріг.

 

 

Представники громади звернулись до голови райдержадміністрації Степана Масельського з проханням вирішити проблему незадовільного дорожнього покриття від с. Лозовенька до с. Шевелівка, а також до районного центра м. Балаклія.

 

IMG 8489Степан Іванович зазначив, що дане питання перебуває на його особистому контролі, а за повідомленням керівництва Харківського облавтодору на території Балаклійського району до кінця літа буде проведено ямковий ремонт доріг.

 

Крім того, в ході прийому також порушувались питання вирубки сухостою в лісосмугах на території Лозовеньківської сільської ради, надання роз’яснень щодо оплати послуг з газопостачання та створення приватного підприємства по розчистці лісосмуг.

 

На всі порушені питання керівником району надані усні роз’яснення та взяті під особистий контроль виконання.

 

По завершенню особистого прийому відбулось обговорення проблемних питань життєдіяльності територіальної громади та основних аспектів Закону України "Про добровільне об’єднання територіальних громад". Як зазначив Степан Іванович, метою розпочатої в Україні реформи місцевого самоврядування є забезпечення спроможності територіальних громад за рахунок власних бюджетних ресурсів, трансфертів та субвенцій вирішувати питання місцевого значення в інтересах мешканців цієї ж громади. Об’єднана територіальна громада одержує додаткові фінансові та майнові ресурси, а населення має змогу максимально отримувати якісні послуги на місцях.

 

IMG 8480IMG 8508IMG 8509