line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

У 2021 році конструкторське бюро імені О.О. Морозова виконує держзамовлення на виготовлення понад 70 БТР-4

thumb-article-900x600-949eПро це розповів Олег Уруський, який 4 лютого перебуває на Харківщині з робочим візитом.

 

 

 

 

 

 

  Під час наради з керівництвом Харківської обласної державної адміністрації Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України зазначив, що він на Харківщині не вперше, адже саме тут працюють багато промислових підприємств різних напрямків: оборонно-промислового комплексу і ракетно-космічної галузі, енергомашинобудування та інших. І наразі є спільна мета – вирішити проблемні питання цих підприємств.

  «Нещодавно в мене в Києві була нарада, яка стосувалася проблем, пов’язаних з Харківським авіаційним виробничим підприємством. Усі знають, що там кризова ситуація  на сьогодні, але ми намітили низку заходів, які, сподіваюсь, зможуть суттєво покращити ситуацію на заводі, - зазначив Олег Уруський. – Підготовлено проєкт закону щодо списання заборгованості ХАВП, і ми на нараді це питання розглядали».

  Олег Уруський зазначив, що також у межах робочого візиту відвідає Державне підприємство «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова», аби переконатися у тому, що воно має потужності для виконання держзамовлення, яке отримає у 2021 році.

  «Харківське конструкторське бюро імені О.О. Морозова» цього року вже має замовлення на понад 70 БТР-4, - сказав Олег Уруський. – Під час візиту на підприємство в мене буде два завдання: подивитись спочатку на готовність виконати це державне оборонне замовлення підприємством і друге - я б хотів обговорити з фахівцями, співробітниками ті проблеми, які є на сьогодні у виробництві цієї техніки».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь