line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

В обласних центрах України з’являться адміністратори системи управління відходами

thumb-newsDocument-564x376-42dfПро це розказав заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Руслан Стрілець під час форуму «Україна 30. Платіжка».

 

 

 

  «Депутатський закон, який ми підтримуємо, і міста України його підтримують, гарантує модель, коли муніципалітети зможуть дати певні гарантії і це дійсно стимулюватиме до розвитку перероблення», – зазначив Стрілець.

  За його словами, місцева влада зможе надавати інвесторам гарантії, що сміття на перероблення буде дійсно спрямовуватися до нових спеціалізованих підприємств.

  «Один з принципів, коли в великих містах, в обласних центрах буде адміністратор системи управління відходами, який фактично буде гарантувати розподілення коштів між трьома елементами – перевезення, сортування та перероблення і заховання. Тоді, якщо ми з вами завтра їдемо у відпустку, наприклад, на місяць, і все одно сплачуємо, то ці гроші вже залишаються не в одному ланцюжку, а ці гроші ідуть рівномірно до кожного, хто забезпечує нам екологічно безпечне санітарне очищення населеного пункту», – сказав Руслан Стрілець.

 Нагадаємо, у третій день на Всеукраїнському форумі «Україна 30» передбачено наступні обговорення: «Тепло, вода, утилізація сміття: формування тарифів», «Атомна енергетика: майбутнє галузі», «Енергоефективність: раціональний підхід до використання ресурсів».

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь