line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На апаратній нараді розглянули нагальні питання

rda27 січня була проведена щотижнева апаратна нарада за участі керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, організацій, установ району, яку провів перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко.

 

 

 

  У ході проведення наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та установ доповіли про проведену роботу за минулий тиждень та про основні питання на поточний тиждень у підпорядкованих їм відомствах. 

  На апаратній нараді прозвучали актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, культури, економіки, а також освіти. Особливу увагу було приділено питанню здійснення контролю за роботою систем опалення, температурним режимом та економії енергоресурсів в закладах соціальної сфери.

  Також під час наради перший заступник голови районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко дав доручення вжити всіх вичерпних заходів та посилити контроль за пожежонебезпечним станом на території району, винести порушене питання на розгляд районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації.

  Крім того увагу було приділено низці інших питань: підготовка до проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, дотримання графіку регулярного курсування рейсових автобусів між населеними пунктами району, вжиття заходів по недопущенню поширення збудника грипу птиці в районі.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь