line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ХОДА обговорили питання формування спроможних громад у Балаклійському районі

564x376-823dЗасідання круглого столу з цього питання відбулось за участі голів сільських рад, громадських активістів, представників уже сформованих ОТГ, депутатів та керівників району.

 

 

 

 

  Як зазначив заступник директора Департаменту масових комунікацій ХОДА – начальник управління внутрішньої політики Ігор Ісаєнко, подібні консультаційні зустрічі вже проходили з представниками громад Ізюмського, Харківського, Нововодолазького та Зміївського районів.

  «Протягом останніх п’яти років департамент робив усі можливі кроки, щоб Балаклійський район вийшов на фінішну пряму створення спроможних ОТГ. Наразі маємо провести обговорення для вирішення спірних моментів у процесі об’єднання територій», - зазначив Ігор Ісаєнко.

  Так, за даними радника голови ХОДА з питань децентралізації Андрія Димиденка, на території Балаклійського району вже створені та працюють Донецька та Андріївська ОТГ.

 Згідно з перспективним планом планується створення ще 3 громад з центрами в селі Петрівське, селищі Савинці та місті Балаклія.

  У ході зустрічі також обговорили можливість приєднання до Балаклійської громади села Волохів Яр Чугуївського району та створення ще однієї сільської ОТГ – П’ятигірської.

  Під час засідання свої думки висловили представники багатьох сільських рад району. Були напрацьовані різні варіанти об’єднання, які й розглянуть у ХОДА при внесенні змін до Перспективного плану формування територіальних громад Балаклійського району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь