line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Лише згуртований світ зможе дати відсіч агресії та вберегти людство від нових страждань. Президент

-a39cСьогодні всім демократичним державам варто об’єднати зусилля, щоб уникнути агресії, заявив Володимир Зеленський після переговорів з Президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою.

 

 

 

 

  «Європа і світ не мають права сьогодні мовчати, як це було у 39-му році. Європа і світ не мають права на байдужість і бездіяльність. Тільки згуртованість світу зможе дати відсіч будь-якій агресії і вберегти людство від нових страждань», – сказав він.

  Володимир Зеленський наголосив, що сьогодні, у день відзначення 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау, Україна разом зі світом вшановує пам'ять жертв Голокосту і дає клятву ніколи не допустити повторення однієї з найтрагічніших сторінок в історії людства.

 «Як відповідальні демократичні держави, ми назавжди кажемо «ні». «Ні» - тоталітарним ідеологіям, «ні» - ксенофобії, агресії, будь-яким проявам репресій, ненависті та нетерпимості», – наголосив Глава Української держави.

  Крім того, Президент України зазначив, що сьогодні на території колишнього концтабору Аушвіц- Біркенау разом із Президентом Польщі Анджеєм Дудою і лідерами низки держав молитиметься за людське життя як найцінніше на планеті.

  «Добро та милосердя сильніші за будь-які геополітичні амбіції. Добро і милосердя, я впевнений, завжди переможуть», – резюмував Володимир Зеленський.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь