line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні відбулась позачергова сесія районної ради

IMG 026328 січня відбулось пленарне засідання XLIX(позачергової) сесії Балаклійської районної ради VII скликання. У засіданні взяли участь  представники районної державної адміністрації, керівники силових структур району, виконавчий апарат районної ради та представники районних ЗМІ.

 

 

  На розгляд депутатів було винесено 5 проектів рішень.

  Так, у ході засідання розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2019 року «Про районний бюджет на 2020 рік». Як зазначила в своєму виступі начальник фінансового управління районної державної адміністрації Лідія Гололобова, у зв’язку зі зміною структурою та граничною чисельністю Балаклійської районної державної адміністрації внесені наступні зміни до районного бюджету на 2020 рік. У зв’язку із ліквідацією відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації головним розпорядником коштів по галузі «Охорона здоров’я» визначено управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. В зв’язку із перейменуванням відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації у відділ культури, молоді та спорту районної державної адміністрації визначено цей відділ головним розпорядним коштів по галузях «Культури» та «Фізична культура та спорт».

  Також були прийняті рішення районної ради про відкликання власних повноважень Балаклійської районної ради, делегованих Балаклійській районній державній адміністрації, щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ міста Балаклійського району;про надання згоди на прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області об’єкту «Будівництво вбудованої газової котельні потужністю 2,2 МВт смт Донець Балаклійського району Харківської області», про дострокове припинення повноважень депутата Балаклійської районної ради та інші.

  Під час проведення сесії перед депутатами районної ради виступила директор КНП Балаклійської районної ради ХО “БЦКРЛ” Марина Руденко, яка проінформувала присутніх про старт другого етапу медичної реформи.

IMG 0275IMG 0277

 

 

 

 

  

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2021 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь