line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Про районну Програму організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально - виховних комплексів Балаклійського району на 2015-2018 роки

 

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

L СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

 

Від __ лютого 2015 року                                                                                   №___-VI

 

Про районну Програму

організації харчування в

загальноосвітніх навчальних закладах

та дошкільних підрозділах

навчально-виховних комплексів

Балаклійського району на 2015-2018 роки

 

Відповідно до Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про охорону дитинства", "Про дошкільну освіту" та постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", з метою створення умов для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів раціональним та якісним харчуванням, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердитирайонну Програму організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Балаклійського району на 2015-2018 роки.

2. Районній державній адміністрації вжити необхідних заходів щодо виконання районної Програми організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Балаклійського району на 2015-2018 роки.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районноїради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (Панасенко В.М.).

 

Заступник голови районної

ради                                                                                                                      В.Чуприн

Програма

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Балаклійської районної ради

"Прорайонну Програму організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Балаклійського району на 2015-2018 роки"

 

Проект рішення Балаклійської районної ради "Про районну Програму організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Балаклійського район на 2015-2018 роки" розроблено з метою виконання вимог законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Про охорону дитинства", "Про дошкільну освіту" та постанови Кабінету Міністрів України від 22 листопада 2004 року №1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", з метою створення умов для збереження здоров’я дітей, підвищення рівня організації харчування, забезпечення школярів та вихованців дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів, харчування дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням раціональним та якісним харчуванням.

Основною метою є забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4-х класів, збільшення кількості учнів охоплених гарячим харчуванням, а також забезпечення якісним харчуванням учнів пільгових категорій.

 

Начальник відділу освіти районної

державної адміністрації                                                                                            С.Швід